Нүүр  |  Холбоо барих

Та нууц үгээ мартсан уу?

Бүртгүүлэх

МБСХ Лицензтэй шүүгч, багш нар

ШҮҮГЧИД

Овог нэр
Хот, аймаг
1
 Адъяа Мөнгөнхуяг
Улаанбаатар хот
2
 Чүлтэмсүрэн Жаргалсайхан                           
Улаанбаатар хот
3  Ганболд Мөнхцэцэг Улаанбаатар хот
4
  Очирхүү Саранхүү
Улаанбаатар хот 
5  Амгаланбаатар Амармэнд Дархан-Уул аймаг
6  Сайн-Өлзий Ууганбаяр
 Өмнөговь аймаг
7  Нямжав Мөнх-Эрдэнэ Дархан-Уул
8  Сайн-Өлзий Ууганбаяр Өмнөговь
9  Хүрэлбаатар Тэмүүлэн Дархан


ДАСГАЛЖУУЛАГЧИД

Овог нэр
Хот, аймаг
1
 Адъяа Мөнгөнхуяг
Улаанбаатар
2
 Чүлтэмсүрэн Жаргалсайхан                   
Улаанбаатар
3
 Очирхүү Саранхүү
Улаанбаатар
4
 Амгаланбаатар Амармэнд
 Дархан-Уул
5
 Дүгэрсан Ганзориг
Улаанбаатар
6
 Дашцэрэн Ганцог
Улаанбаатар
7
 Цэнд-Аюуш Лхагвасүрэн
Улаанбаатар
8
 Ганболд Мөнхцэцэг
Улаанбаатар
9
 Нямжав Мөнх-Эрдэнэ
Дархан-Уул
10
 Мягмарсүрэн Батзориг
Өвөрхангай
11
 Бадарч Буянжаргал
Орхон
12
 Хүрэлчулуун Эрдэнэбаяр                
Орхон
13
 Ганболд Сүрэнжав
Дархан-Уул
14
 Эрдэнэбат Сэргэлэн
Улаанбаатар
15
 Бадамдорж Сэлэнгэ
Улаанбаатар
16
 Баяртогтох Цагаанбаяр
Дархан-Уул
17
 Дагвадорж Нямдаваа
Орхон
18
 Пүрэвдорж Долгормаа
Улаанбаатар
19
 Нанжинбаатар Энхтогтох
Улаанбаатар
20
 Сайн-Өлзий Ууганбаяр
Дархан-Уул
21
 Нэргүй Сувд-Эрдэнэ
Улаанбаатар
22
 Баяраа Ариунгэрэл
Улаанбаатар
23
 Эрдэнэ-Очир Отгон-Эрдэнэ
Орхон
24
 Дамдинсүрэн Уянга
Орхон
25
 Намсрай Пүрэвхүү
Орхон
26
 Алтангэрэл Хонгорзул
Орхон
27
 Бүрэнтогтох Нямбаяр
Орхон
28
 Эрдэнэтөр Цэцэглэн
Орхон
29
 Ганхуяг Болор-Эрдэнэ
Улаанбаатар
30
 Шийтэр Баттуяа
Улаанбаатар
31
 Лена Амар
Улаанбаатар
32
 Цэрэнбямба Наран-Эрдэнэ
Өвөрхангай
33
 Хөхөө Тамиртуяа
Дархан-Уул
34
 Батжаргал Нямлхагва
Орхон
35
 Хүрэлбаатар Тэмүүлэн
Дархан-Уул
36
 Хүрэлбаатар Номинчулуун
Улаанбаатар
37
 Цогтбаяр Батжаргал
Улаанбаатар
38
 Жаргалсайхан Энх-Амар
Улаанбаатар
39
 Дугаржав Дэлгэрбаяр
Орхон
40
 Тайванхүү Сайнтуяа
Дархан-Уул
41
 Батбаатар Батцэцэг
Дархан-Уул
42
 Ухнаа Ариунсайхан
 Сэлэнгэ
43
 Сосор Нансалмаа
Баян-Өлгий
44
 Нисэххүү Амгаланбаатар
Увс
45
 Болдбаатар Есөн-Өлзий
 Сэлэнгэ
46
 Алтансүх Хулан
Сэлэнгэ (Зүүнхараа)
47
 Ганболд Ганчимэг
Булган
48
 Батбаяр Нямдорж
Дархан-Уул
49
 Сүрэнжав Болорцэцэг
Дархан-Уул
50
 Уртнасан Мандахнаран
Архангай
51
 Эрдэнэбаатар Солонго
Ховд
52
 Бямба Саруул
Хэнтий
53
 Батсүх Уранбилэг
Завхан
54
 Энхтүвшин Золбоо
Орхон
55
 Нэргүй Отгонбаяр
Орхон
Үзсэн: 3437  |  11 7

Монголын Бүжгийн Спортын Холбоо © 2017. Зохиогчийн эрх хуулиар хамгаалагдсан. Мэдээлэл хуулбарлах хориотой.
Developed By GLOBAL VISION LLC | GLOBAL CMS™